У ЧДТУ традиційно писали Всеукраїнський диктант національної єдності

Традиційно до Дня української писемності та мови  Черкаський державний технологічний університет долучився до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

– Щороку Черкаський державний університет охоче долучається до Всеукраїнського диктанту національної єдності, адже мова – це ідентифікація нашої культури, нашої української нації, а писемна грамотність демонструє рівень освіченості та ступінь опанування багатствами культури, створених людством,  – зазначив проректор з гумантарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко

Перед початком Всеукраїнського диктанту завідувачка кафедри української мови та загального мовознавства Олена Пчелінцева нагадала аудиторії основні новації українського правопису.

– Нещодавно я почула таку фразу: «Там де є мова, там немає танків». І дійсно, якщо є спільна мова, тоді є і порозуміння, і сила, і єдність, і згуртованість, все те, що нам сьогодні так потрібно, – наголосила Олена Пчелінцева.

Разом зі всією Україною викладачі, українські та іноземні студенти, співробітники університету написали диктант національної єдності, який в ефірі  Національної суспільної телерадіокомпанії України зачитував педагог, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.